KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14023364
nr 1402 3364
1800-tal, England, ruin. Ej signerad. Olja på duk, 19x23, yttermått inklusive ram: 30x34 cm
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:45:29
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)